Współpraca – Sportgang

Współpraca

trenerzy

Zapraszamy do współpracy trenerów z całej Polski!

Organizujemy obozy, weekendowe konsultacje treningowe, a także jednodniowe eventy, podczas których Wasi podopieczni mogą wziąć udział w niezapomnianych treningach, skorzystać z konsultacji fizjoterapeutów, spróbować zdrowego i dietetycznego cateringu, a także zdobyć atrakcyjne nagrody.
Dołączającym do nas trenerom otwieramy nowe możliwości rozwoju zawodowego. Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami związanymi z branżą fitness i pomożemy zdobyć nowych klientów.
Dołączając do SPORT GANG, masz możliwość rozreklamowania swoich usług oraz zdobycia nowych doświadczeń. Co najważniejsze, zgłaszających się do nas nowych klientów w Twoim mieście będziemy kierować wprost do Ciebie. SPORT GANG to uczciwa współpraca dla kompetentnych trenerów.

Chcesz dołączyć do SPORT GANGU?
Pisz na info@sportgangpolska.pl

kluby fitness

SPORT GANG jest doświadczonym organizatorem eventów sportowych przeprowadzanych na zamówienie. Na swoim koncie mamy takie akcje jak urodziny klubów fitness, dni otwarte oraz inne formy promocji mające na celu zachęcenie klientów do zapisania się do klubu.