Szymon Urbanowski – Sportgang

Szymon

Urbanowski

Jestem Fizjoterapeutą oraz trenerem przygotowania motorycznego Kadry Narodowej Taekwondo Olimpijskiego. Zajmuję się w prewencją urazów sportowych, rehabilitacją ortopedyczną oraz wszelkimi problemami z aparatem ruchu. Kieruję się dewizą ” ruch jest lekarstwem“, gdzie sztuka polega na dobraniu odpowiednich ćwiczeń lub ich drobnej modyfikacji.
 
W swojej pracy wykorzystuję :
1.diagnostykę funkcjonalną
2.terapię manualną
3.ćwiczenia korekcyjne
4.trening medyczny/funkcjonalny

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj