Rafał Sępkowski – Sportgang

Rafał

Sępkowski

Mam na imię Rafał, jestem absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej  i Turystyki, na kierunku wychowanie fizyczne oraz Politechniki Warszawskiej, na kierunku zarządzanie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, a posiadając międzynarodowe uprawnienia Polskiej Akademii Sportu, także instruktorem samoobrony. Swoje doświadczenie wzbogacam, poprzez aktywne uczestniczenie w szkoleniach z zakresu dietetyki oraz metod treningowych. Ponadto, posiadam certyfikat z zakresu FMS (Functional Movement Screen). Zdobyta wiedza pozwala mi wprowadzić w plany treningowe wachlarz elementów, mających na celu poprawę szeroko pojętej mobilności ciała. Jako czynny zawodnik MMA, trenuję na co dzień w warszawskim klubie WCA Fight Team,   u boku czołowych polskich zawodników.

Od kilku lat trudnię się jako trener personalny oraz instruktor sportów walki.
Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do podejmowanych działań. Uwagę skupiam zarówno na prawidłowym zaplanowaniu metodyki treningowej, właściwym wykonywaniu elementów technicznych, jak i czuwaniu nad odpowiednim odżywianiem. Mam doświadczenie we współpracy z osobami początkującymi,  jak i z tymi, których przygoda ze sportem trwa dłużej, a mimo to, efekty treningowe są niezadowalające. Podmiotowe dostosowanie planu treningowego oraz diety stanowią dla mnie priorytet,
a indywidualny charakter współpracy, jaki gwarantuję, jest kluczem do osiągnięcia zamierzonych celów. Dzięki wprowadzeniu w metody treningowe elementów zaczerpniętych ze sportów walki, aktywność, jaką oferuję, staje się atrakcyjniejsza od tradycyjnych form treningowych, wykonywanych na siłowni.

Dobry trener powinien być motywacją i wsparciem dla swoich podopiecznych. Mając to na uwadze, jestem osobą wymagającą, a zarazem dbam o przyjazną atmosferę oraz kontakt  oparty na zaufaniu. Świadomość odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa, sprawia, że bezpieczeństwo podczas odbywanego treningu, a także unikanie błędów w trakcie aktywności traktuję jako kwestie pierwszorzędne. Na dowód profesjonalnej opieki, przed rozpoczęciem współpracy omawiam z podopiecznym aktualny stan jego zdrowia, dotychczasową aktywność fizyczną oraz odżywianie. Wykorzystując zdobytą wiedzę na temat ogólnej kondycji, pragnę rozpocząć wspólną pracę nad sukcesem, do której serdecznie Cię zapraszam.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj