Przemysław Baran – Sportgang

Przemysław

Baran

Przemek swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 15 lat, od tamtej pory jest czynnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. W czasach amatorskich wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Polski mma, już w tamtym czasie ten sport stał się dla niego życiową pasją. Aktualnie zajmuje się tą dyscypliną zawodowo, trenuje w najlepszym klubie w Polsce WCA Fight Team. Dzięki temu ma możliwość czerpania bezcennego doświadczenia od najlepszych trenerów w kraju. Przemek nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie metod treningowych, diety i suplementacji biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Daje mu to możliwość dostosowania odpowiednich treningów do umiejętności podopiecznego, czuwania nad techniką wykonywanych ćwiczeń i odpowiednim odżywianiem. Wieloletnie doświadczenie w sportach kontaktowych sprawia że jego treningi są urozmaicone, ciekawe i bardziej wszechstronne.  Przemek jest również trenerem w klubie Mały Wojownik, gdzie zajmuję się prowadzeniem zajęć dla dzieci od 5 roku życia. Dzięki czemu ma możliwość pomagać w odpowiednim rozwoju fizycznym najmłodszego pokolenia. Główny nacisk kładzie na odpowiedni rozwój motoryczny dziecka, wyzbyciu się niepotrzebnej agresji oraz uczy dyscypliny. Możliwość zarażania aktywnym trybem życia najmłodszych daje mu nieopisaną satysfakcję. Przemysław wychodzi z założenia, że przy odpowiedniej motywacji, wytrwałości i wsparciu człowiek jest w stanie zdobyć swój “szczyt”. Wystarczy zmobilizować się, postawić sobie cel i powiedzieć stop rutynie. Takie nastawienie daje możliwość rozpocząć nowe, szczęśliwsze życie! Trener Przemek gwarantuję, że stwierdzenie „w zdrowym ciele zdrowy duch „ sprawdza się w 100 % !

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj