Piotr Hatowski – Sportgang

Piotr

Hatowski

Najbardziej utytułowany zawodnik wagi ciężkiej w historii polskiego taekwondo olimpijskiego. Medalista Mistrzostw Europy i multimedalista Mistrzostw Polski. Podczas długoletniej kariery w reprezentacji Polski odnosił sukcesy na wszystkich kontynentach. W środowisku taekwondo znany jest z doskonałego przygotowania motorycznego.

Szlify trenerskie zbierał podczas rozlicznych wyjazdów sportowych w kraju i poza jego granicami, gdzie pod okiem najlepszych trenerów poznawał nowinki z zakresu przygotowania organizmu do najcięższych wyzwań. Piotrek jest trenerem, który idzie z duchem czasu i wciąż doskonali systemy treningowe. Zdobytą wiedzę testuje najpierw na sobie samym, a następnie sprawdzone w ten sposób metody wdraża podczas swojej pracy z podopiecznymi.

Pomimo szerokich kompetencji Piotrek nie ustaje w dążeniu do rozwoju. Wciąż poszukuje szkoleń na najwyższym poziomie, by podnosić swoje kwalifikacje. Nową wiedzę sukcesywnie wdraża w codziennej pracy. Treningi z nim nigdy nie są nudne.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj