Paula Plichta – Sportgang

Paula

Plichta

Od 18 lat zawodowo trenuje gimnastykę sportową, ma na swoim koncie między innymi medale z Pucharów Świata, Mistrzostw Polski, brała udział w Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Gimnastyka sportowa to nie tylko jej praca, to przede wszystkim jej pasja, którą z zaangażowaniem rozwija od ponad osiemnastu lat, początkowo jako zawodnik, teraz również jako trener.

Ma doświadczenie w prowadzeniu zajęć za równo z dziećmi, jak i z dorosłymi. Jako wykwalifikowany instruktor prowadzi zajęcia grupowe z „Gimnastyki Dla Każdego” oraz od  trzech lat prowadzi również gimnastykę dla tancerek „Soltare”. Jest doświadczoną, pełną energii i zaangażowania instruktorką gimnastyki sportowej. Nie wyobraża sobie życia bez sportu, a praca z ludźmi sprawia jej ogromną radość. Dokłada także wszelkich starań, aby prowadzone przeze nią zajęcia były dostosowane do indywidualnych predyspozycji, wieku oraz kondycji fizycznej każdego z uczestników zajęć.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj