Krzysztof Kostrzębski – Sportgang

Krzysztof

Kostrzębski

Gabinet terapii manualnej I holistycznej I rehabilitacji

 

  • Leczenie dolegliwości bólowych (bóle kręgosłupa związane z rwą kulszową i dyskopatiami, bóle i zawroty głowy, szum w uszach, drętwienie kończyn, bóle w klatce piersiowej)
  • Poprawa funkcjonowania narządów wewnętrznych (techniki visceralne i cranialne)
  • Szybsza rekonwalescencja po urazach sportowych
  • Niwelowanie napięć mięśniowo-powięziowych (terapie tkanek miękkich wpływające na rozluźnienie struktur inicjujących dolegliwości bólowe, obniżanie napięć powstałych na skutek np. siedzącej pracy)
  • Leczenie schorzeń kręgosłupa (manipulacje i mobilizacje kręgosłupa poprawiające jego ruchomość, tzw. „nastawiania”)
  • Osteopatia urogenitalna (zabiegi per rectum)
  • Osteopatyczna ginekologiczna (niwelowanie dolegliwości bólowych u kobiet w ciąży i połogu, terapia kręgosłupa i innych zaburzeń)

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj