Karolina Mośko – Sportgang

Karolina

Mośko

Przez wiele lat członek kadry Polski w tkd olimpijskim (najpierw w juniorach, później w seniorach). Wielokrotna mistrzyni Polski w tej dyscyplinie.

Zdobywczyni Pucharu Świata w taekwondo nieolimipijskim ITF (Rzym 2014)

Od trzech lat członkini kadry narodowej w kickboxingu Full Contact. Zdobywczyni Pucharu Świata i Pucharu Europy w Full Contakcie. Brązowa medalistka mistrzostw Świata i Europy w Full Contakcie. Aktualna mistrzyni Polski w kickboxingu Full Contact i aktualna mistrzyni Polski w kickboxingu w formule Light Contact.

Od wielu lat prowadzę zajecia taekwondo z dziećmi.

Trenując sporty walki już prawie 20 lat, będąc posiadaczką II dana na czarnym pasie w taekwondo i zdobywając Puchar Świata w kickboxingu Full Contact, wiem z autopsji, że tak naprawdę najcięższe boje toczymy jednak sami ze sobą… Ze swoimi słabościami, lenistwem, czy brakiem odwagi i niskim poczuciem własnej wartości… Chcę, żeby ludzie trenujacy ze mną, podwyższali swoje możliwości do swoich celów – nie odwrotnie… Chcę, aby ich ulubionym ćwiczeniem, stało się to najbardziej znienawidzone…😈🔥 Chciałabym, żeby rozpocznali dzień sporą dawką motywacji, czerpali z treningów mnóstwo pozytywnej energii, a gwarantuję, że zakończą go z satysfakcją…😉🤗 Choć wcale nie bedzie lekko… i będzie bolało…😉🤗

SDS – grupowe treningi, które prowadzę, skomponowane są z 3 wzajemnie uzupełniających się elementów: poniedziałkowych tabat – czyt. morderczych interwałów, środowych obwodów stacyjnych – akcent siłowy oraz walecznych piątków – elementy sportów walki. Starannie Dobrany Skład to treningi, ale przede wszystkim ludzie, których te treningi łączą…

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj