Eryk Rodzik – Sportgang

Eryk

Rodzik

Od 2007 roku czynny reprezentant Polski w Taekwondo Olimpijskim.
Podczas swojej sportowej przygody, która trwa do dziś wywalczył 6 tytułów mistrza polski oraz brązowy medal na mistrzostwach Europy.
Wieloletnie doświadczenie które zdobywał w kraju jak i za granica, możliwość trenowania pod okiem jednych z najbardziej utytułowanych trenerów na świecie, napełniło go wiedza która ciągle udoskonala aby praca która wykonuje stała się jeszcze efektywniejsza. Swoją wiedzę na temat sportu skutecznie przekłada w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Świadczy wysokiej jakości treningi.

  • Treningi specjalistyczne (szybkościowe, siłowe, gibkościowe, wytrzymałościowe)
  • przygotowania motorycznego
  • treningi sportów walki
  • treningi w terenie

I wiele innych sportowych opcji czeka na Was przy współpracy z trenerem Erykiem.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj