Emil Różewski – Sportgang

Emil

Różewski

Emil Różewski

Instruktor Judo (1dan), MMA, BJJ, Kulturystyki. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, obecnie aktywny zawodnik mieszanych sztuk Waki. Absolwent Akademii Obrony Narodowej. Wychowawca dzieci i młodzieży.

Zapraszam dzieci i młodzież od 5 roku życia na zajęcia mieszanych sztuk walki z elementami judo, samoobrony, zabaw, akrobatyki i ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i wiem, że to one są przyszłością polskiego sportu, a moim zadaniem jest wytrenować je na przyszłych mistrzów.

 

Wszechstronny rozwój motoryczny.

W pierwszym okresie pracy z dziećmi w wieku 5-9 lat, nacisk położony jest na rozwój podstawowych cech motorycznych, poprzez ćwiczenia takie jak: skoki, mostki, wspinanie, obroty wokół własnej osi, przewroty i poznawanie łatwiejszych elementów gimnastycznych. Doskonalone są: koordynacja, gibkość, siła, szybkość, wytrzymałość.

 

Duch sportowej rywalizacji i odpowiednie ukierunkowanie agresji.

Podczas ćwiczeń elementów sztuk walki i poznawaniu etyki sportu wpaja się dzieciom i młodzieży pozytywny stosunek do ludzi, szacunek do innych, zdrowy sposób życia, dbałość o higienę osobistą i higienę pomieszczeń oraz unikanie zachowań agresywnych.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj