Daniel Dziedzic – Sportgang

Daniel

Dziedzic

Pasjonat sportu, magister fizjoterapii, ale przede wszystkim trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Znany ze swojej wszechstronności i ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. Ze sportem związany od 6 roku życia, posiada pięcioletni staż treningowy w sportach walki (taekwondo, muay thai), siedmioletnią karierę w piłce siatkowej, oraz wielomiesięczne epizody w innych dziedzinach sportu.

Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi i współpracy w zespole. Potrafi motywować i zachęcać do aktywności fizycznej, ponadto do treningów wnosi mnóstwo dobrej energii i uśmiechu. We współpracy z klientem stawia na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń (prewencja, bezpieczne dążenie do realizacji celów trenującego). Umiejętnie łączy różne formy treningu z rehabilitacją.

Jest miłośnikiem treningu z własnym ciężarem ciała, oraz z odważnikami kulowymi. W wolnym czasie intensywnie trenuje i doskonali swoje umiejętności i wiadomości. Łączy ćwiczenia z różnych dziedzin sportu, za pomocą odpowiednich metod treningowych, by być ciągle lepszym, wytrzymalszym i silniejszym. Największą motywacją jest dla niego satysfakcja i spełnienie klienta w osiąganym przez niego celu

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj