Brian Gudaniec – Sportgang

Brian

Gudaniec

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, IV rok osteopatii w belgijskiej szkole FICO z filią w Warszawie.
Pierwsze doświadczenie zdobyłem we Francji, gdzie ponad dwa lata pracowałem w klinice fizjoterapeutycznej.
Uczestniczyłem w specjalistycznych kursach oraz szkoleniach z zakresu rozluźniania mięśniowo-powięziowego, technik kranialnych, manipulacyjnych oraz technik wisceralnych.
Pracuję z pacjentami:
– z ostrymi i przewleklymi bólami kręgosłupa,
-‎ z bólami głowy,
-‎ po operacjach układu ruchu,
-‎ ze schorzeniami i kontuzjami obwodowych części ciała

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj