Bartosz Kałużny – Sportgang

Bartosz

Kałużny

Trener mentalny, coach sportowy i założyciel Athletes Coaching & Mental Training. Od dwudziestu lat związany z Taekwondo Olimpijskim, najpierw jako zawodnik, a teraz trener. Doświadczenie zebrane w czasie kariery sportowej oraz wiedza z zakresu psychologii i coachingu sportowego pozwala mi pomóc sportowcom w opanowaniu umiejętności mentalnych, które pozwolą im osiągnąć najwyższy poziom przygotowania sportowego oraz rozwój mentalny poprzez profesjonalny i etyczny coaching, a także trening mentalny.

Dzięki wykorzystaniu metod i ćwiczeń psychologicznych w okresie przygotowawczym oraz startowym wspieram zawodników w procesie skutecznego wyznaczania celów, kontrolowania emocji, motywowania się, budowania pewności siebie oraz zaufania do własnych umiejętności.

skontaktuj się
z trenerem

Dlaczego potrzebujemy Państwa zgody?

Zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem móc skontaktować się z Państwem, w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza „Skontaktuj się z trenerem” zapytanie oraz przekazanie wszelkich niezbędnych informacji. Informujemy Państwa, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, jednak nie wpływa to na ważność przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych podjętych w momencie, kiedy zgoda była ważna.

Jakie mają Państwo prawa w związku z wyrażeniem zgody?

Mogą Państwo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Mają Państwo również prawo zaktualizować swoje dane, wnosić o bycie zapomnianym oraz mają Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania i przenoszenia danych. Można również wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uważają Państwo, że sposób postępowania z Waszymi danymi osobowymi narusza przepisy prawa.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest SPORT GANG POLSKA prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem ul. J. Nowaka Jeziorańskiego 12/109, 03-984 Warszawa, NIP: 739-356-61-32.

Aby dowiedzieć się więcej o danych osobowych kliknij tutaj