Oferta dla firm – Sportgang

Oferta dla firm

Zdrowie i dobre samopoczucie to podstawa do każdej innej ścieżki rozwoju. Firmy, których pracownicy cieszą się dobrym samopoczuciem rozwijają się dużo prężniej a jakość ich usług znacząco wzrasta.

Zarówno siedzący tryb pracy jak i praca fizyczna to duże obciążenie dla ludzkiego organizmu. Ponieważ nasze ciało to swoista maszyna, tak jak i inne urządzenia musi być odpowiednio konserwowane, aby utrzymać pełną sprawność.

Zdając sobie sprawę z wyzwań codziennego życia, jesteśmy świadomi, ze w naszym codziennym życiu niejednokrotnie brakuje dobrych nawyków mogących ustrzec nas od problemów zdrowotnych, przemęczenia czy wyczerpania.

Ponieważ naszą misją jest propagowanie sportu i zdrowego trybu życia, wyszliśmy tym problemom naprzeciw.

Sport Camp

Wyjazdy integracyjne

Jeśli chcecie państwo zintegrować swoich pracowników, a przy tym zafundować im dużo dobrej zabawy i solidną porcję zdrowia to zapraszamy do zapoznania się z oferta obozów sportowych naszej firmy. Państwa pracownicy wyjadą z obozu nie tylko w lepszej formie, ale i bogatsi o wiedzę z zakresu utrzymywania swojego organizmu w jak najlepszej kondycji.

Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd w dowolnej lokalizacji i dowolnej długości. Plan wyjazdu jest sprawą ustalaną bezpośrednio z klientem w zależności od potrzeb. Należy się jednak spodziewać zajęć sportowych kładących nacisk na współpracę i integrację grupy, wycieczek rowerowych i kajakowych, wykładów o zdrowym stylu życia.

Posiadamy bazę kilkunastu hoteli i ośrodków wypoczynkowych na terenie całej Polski, z którymi współpracujemy i prowadzimy nasze akcje regularnie, ale jesteśmy tez otwarci na prowadzenie naszych obozów w miejscach wskazanych przez klienta.

Warsztaty

warsztaty

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do działu