Obozy sportowe – Sportgang

Obozy sportowe

SPORT GANG POLSKA to organizator obozów sportowych na terenie całego kraju. Uczestnicy wyjazdów mogą liczyć na wspaniałą przygodę w niepowtarzalnej sportowej atmosferze. Organizując nasze obozy, jako priorytet traktujemy zadowolenie uczestników.
Sport Camp to nie tylko obóz sportowy – to przygoda, skuteczność i najwyższa jakość!

poprawimy lub doszlifujemy Twoja wytrzymałość tlenową, beztlenową, szybkość, dynamikę, mobilność, zwinnoścć.

zajęcia dostosowane są do możliwości uczestników

wycieczki
krajoznawcze

wycieczki
rowerowe

zawody
kajakowe

grille i
ogniska

warsztaty

Czego możesz się spodziewać, jadąc na Sport Camp?
Podstawowym celem naszych wyjazdów są oczywiście zajęcia sportowe. Program przewiduje od 2 do 4 sesji treningowych o różnej intensywności. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów według wcześniej ustalonego planu (mikro cyklu).
Cykle treningowy zawierają treningi kształtujące wszystkie cechy motoryczne. Sesje ułożone są w sposób komplementarny. Poszczególne treningi uzupełniają się tak, aby osiągnąć maksymalny efekt treningowy, a nie tylko ,,zajechać’’ uczestników.

Do kogo kierowane są nasze obozy?
Konstrukcja zajęć Sport Camp jest tak pomyślana, aby każdy uczestnik odniósł z nich maksymalne korzyści.
Niezależnie, jaki jest poziom Twojej sprawności, gwarantujemy, że dasz sobie radę na każdym treningu.
Trenują pod naszym okiem zarówno osoby bardzo zaawansowane, jak i początkujące. Satysfakcja po ostatnim gwizdku jest ogromna w obydwu przypadkach.
Jeżeli obawiasz się, że nie dasz rady, to przyjedź i przekonaj się o naszym indywidualnym podejściu do każdego z uczestników.
A jeśli Twój poziom jest zaawansowany, przyjedź i przekonaj się, ile możesz jeszcze osiągnąć.

Czy Sport Camp to tylko trenowanie, spanie i jedzenie?
Podstawowym celem naszych wyjazdów są oczywiście treningi. Codzienna rutyna przewiduje ok. 3-4 sesji treningowych o różnej intensywności. Każdy z treningów jest prowadzony przez wykwalifikowanych i kompetentnych trenerów oraz jest elementem przygotowanego wcześniej mikro cyklu (Nasze obozy to przemyślany cykl treningowy zawierający treningi kształtujące różne cechy motoryczne. Sesje są ułożone w sposób komplementarny, a więc poszczególne treningi uzupełniają się aby osiągnąć maksymalny efekt treningowy a nie po prostu “zajechać” uczestników.

Wyjazd? No to zwiedzamy!
Sport Camp to również wycieczki krajoznawcze. Wyjeżdżając z nami, możesz liczyć na aktywną formę zwiedzania danego regionu. Wspólna eksploracja najciekawszych miejsc połączona jest zwykle z wycieczkami rowerowymi, spływami kajakowymi czy marszobiegami. W planach wycieczek umieszczamy miejsca związane z kulturą, historią, przyrodą czy rozrywką. Taka odskocznia daje nam możliwość naładowania baterii na kolejny ciężki trening.