Daniel Dziedzic – Sportgang

Daniel

Dziedzic

Pasjonat sportu, magister fizjoterapii, ale przede wszystkim trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Znany ze swojej wszechstronności i ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. Ze sportem związany od 6 roku życia, posiada pięcioletni staż treningowy w sportach walki (taekwondo, muay thai), siedmioletnią karierę w piłce siatkowej, oraz wielomiesięczne epizody w innych dziedzinach sportu.

Posiada ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi i współpracy w zespole. Potrafi motywować i zachęcać do aktywności fizycznej, ponadto do treningów wnosi mnóstwo dobrej energii i uśmiechu. We współpracy z klientem stawia na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń (prewencja, bezpieczne dążenie do realizacji celów trenującego). Umiejętnie łączy różne formy treningu z rehabilitacją.

Jest miłośnikiem treningu z własnym ciężarem ciała, oraz z odważnikami kulowymi. W wolnym czasie intensywnie trenuje i doskonali swoje umiejętności i wiadomości. Łączy ćwiczenia z różnych dziedzin sportu, za pomocą odpowiednich metod treningowych, by być ciągle lepszym, wytrzymalszym i silniejszym. Największą motywacją jest dla niego satysfakcja i spełnienie klienta w osiąganym przez niego celu

skontaktuj się
z trenerem